قبولی تیزهوشان

قبولی تیزهوشان

قبولی دانش آموز عزیز و نمونه "تینا ملک مکان" را در آزمون تیزهوشان به دختر عزیزمان و خانواده محترم ایشان تبریک عرض نموده و آرزوی سلامتی و سربلندی در تمام مراحل زندگی را برای ایشان داریم.

همچنین این موفقیت را به موسس دبیرستان سرکار خانم امیری، مدیریت محترم و همه همکاران پر تلاشی که با تدریس خوب و راهنمایی های به موقع باعث درخشش دانش آموزان شدند تبریک عرض می نماییم.

                                    

راهیابی تیم زبان جشنواره خوارزمی به مرحله استانی

راهیابی تیم زبان جشنواره خوارزمی به مرحله استانی

سال تحصیلی 97-96

راهیابی گروه زبان به مرحله استانی جشنواره خوارزمی سال تحصیلی 97-96 به همت دانش آموزان عزیز پارمیدا پولادی، یاسمین چوپانی، رکسانا یگانه و همچنین دبیر راهنما سرکار خانم ملاذ را تبریک عرض می نماییم.

                         
پارمیدا پولادی یاسمین چوپانی رکسانا یگانه

کسب رتبه اول کشوری در جشنواره خوارزمی رشته زبان سال تحصیلی 96-95

کسب رتبه اول کشوری در جشنواره خوارزمی رشته زبان

سال تحصیلی 96-95

هر روز صبحگاه با درخشش اولین پرتوهای خورشید،

                             افلاک بانگ بر می آورند که جانمایه زندگی حرکت و جانمایه حرکت، تلاش است.

  از این رو بر آنیم تا درخشش امیدهای این آب و خاک را به سبب کسب مقام اول کشوری در جشنواره خوارزمی رشته زبان انگلیسی به دانش آموزان عزیزمان آیدا خلیلی، فاطمه عسگری، سحر قاراخانی، سرکار خانم شیخ سجادیه ، اولیاء محترمشان و کلیه کادر سخت کوش دبیرستان آزاده تبریک عرض نمائیم.


رتبه های برتر پژوهشی سال تحصیلی 96-1395

رتبه‌های برتر پژوهشی در مسابقات دانش آموزی تبیان

 سال تحصیلی 96-1395

 عنوان طرح

اعضای گروه

عنوان کار:  ساخت آدامس برای بهبود آفت دهان

رتبه: برتر استانی و   یک کشوری

رشته : زیست شناسی

عسل شیرانی

ثمین شفیعی

زهرا عسگری

رتبه: برتر استانی و   یک کشوری

رشته : مسابقات میکروگراف

تینا ملک مکان

آیدا گنجوی

رتبه: برتر استانی و   یک کشوری

رشته : مسابقات میکروگراف

ساینا جمشیدی

طناز بیرژندی

پرنیان حیدریان

عنوان کار:  پماد سوختگی

رتبه: قابل تقدیر استانی

ستاره جعفری

سایه باتوانی

بخش شیمی

عنوان کار:  تهیه کربن اکتیو

رتبه: قابل تقدیر

ماندانا ملکوتی

سارینا موذن صفایی

سوگند کهکشان

عنوان کار:  الیاف شگفت انگیز

رتبه: قابل تقدیر

پرنیا طالبی

سارینا نیک نفس

عنوان کار:  هسته خرمای شگفت انگیز

رتبه: طرح برتر

مائده نشاط دوست

آندریا گلستانیان

 روژین لاجوردی

مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره نوجوان خوارزمی

در روز ۲۴ شهریور ۹۵ طی مراسمی از برگزیدگان جشنواره خوازمی تقدیر شد.

رتبه های برتر کشوری مسابقات دانش آموزی تبیان

 

رتبه‌های برتر کشوری در مسابقات دانش آموزی تبیان

 سال تحصیلی 95-1394

 

عنوان

نام دانش آموز

عکس

بخش: مسابقات

رشته : زیست شناسی

عنوان کار:  فتومیکروگراف

پایه : هفتم

آیدا گنجوی

تینا ملک مکان

 

بخش: غرفه‌های نمایشگاهی

رشته : شیمی

عنوان پروژه:  

پاک کننده‌های طبیعی

پایه : هفتم

شادی قاسمی

 

فاطمه نشاط‌پور

 

آنیتا کیانی

 

بخش: سمینارهای علمی

رشته : زیست شناسی

عنوان پروژه:  

ساخت آدامس برای بهبود آفت دهان

پایه : هشتم

ثمین شفیعی

 

زهرا عسگری

 

عسل شیرانی

 

دستاوردهای علمی دانش آموزان سال تحصیلی 95-94

 

برترین‌های جشنواره نوجوان خوارزمی

 سال تحصیلی 95-1394

 

نام دانش آموز

پایه

رشته

رتبه

عسل ابن شهیدی

هستی قنواتی

کیمیا مشایخ

ساینا بهرامی

سانیا واهب

هشتم

زبان انگلیسی

راه یافته به استان

آیدا گنجوی

تینا ملک مکان

هفتم

فعالیت‌های آزمایشگاهی

 

پرنیان یوسف‌ زاده

زهرا سادات موسوی

نهم

سازه‌های دست ساز

 

 
 

برترین‌های مسابقات تبیان

 سال تحصیلی 95-1394

 

نام دانش آموز

پایه

رشته

شاخه

طناز بیرژندی

پرنیا حیدریان

ساینا جمشیدی

هفتم

زیست شناسی

فتو میکروگراف

آیدا گنجوی

تینا ملک مکان

هفتم

زیست شناسی

فتومیکروگراف

انوشا فاطمی

شکیبا ظفر بخش

مهرانه صادقی

عسل اوستا

هشتم

نانو شیمی

سطوح آبگریز

شادی قاسمی

فاطمه نشاط پور

آنیتا کیانی

هفتم

شیمی

پاک کننده‌های طبیعی

ثمین شفیعی

زهرا عسگری

عسل شیرانی

هشتم

زیست شناسی

ساخت آدامس برای بهبود آفت دهان